Cubby Magnolia Grey - дитяче крісло призначене для дітей від 4 років. Завдяки своїм ергономічним властивостям, крісло підтримує оптимальний розвиток хребта дитини, а також допомагає тримати малюкові спину рівно, і не сутулиться.
Глибина сидіння регулюється за допомогою гвинта, який розташований під сидінням крісла. При правильному регулюванні глибини сидіння, відстань від краю сидіння до зігнутих колін приблизно дорівнює товщині руки сидячого.

Рекомендується відрегулювати висоту сидіння таким чином, щоб ступні стояли щільно на підлозі, а кут згину ніг у колінах був не більшим за 90°. Крісло Cubby Magnolia має широку основу, без функції обертання, яка забезпечує більшу стійкість від перекидання.
Оснащене автоматичним блокуванням коліс під час посадки, коліщатка крісла прогумовані. Модель представлена в сірому кольорі, але для охочих урізноманітнити інтер'єр кімнати, в наявності є спеціальні міцні чохли, які практично не зношуються і легко перуться.
Специфікація крісла:
| Розміри крісла (ШхГхВ): | 480х670х720-970 мм |
| Матеріал: | PP + пына-губка + метал |
| Вага: | 12,6 кг |
| Оббивний матеріал крісла | тканина |
| Максимально допустиме навантаження | 80 кг |
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Cubby |
| Підстава крісла | Стандартне (4 ніжки) |
| Наявність спинки | Так |
| Комплектація підлокітниками | Так |
| Ортопедичні властивості | Так |
| Колір (відтінок) меблів | Сірий |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Стан | Новий |
| Стать | Унісекс |
| Колір | Сірий |
| Додаткові характеристики | |
| Механізм гойдання | Так |
| Функція автоматичного блокування механізму хитання | Так |
| Користувальницькі характеристики | |
| Товари для дівчинки 👧 | Товари для дівчинки 👧, Товари для хлопчика 👦🏻, Універсальні 👩👧👦 |
| Тип крісла | Ортопедична |
| Обертання крісла | Немає |
| Колір (крісло) | сірий |
- Ціна: 5 890 ₴










