
Комплект парта + стілець трансформери FunDesk Piccolino III Pink
- В наявності
- Код: 800232
4 091 ₴
+380 (63) 238-66-93
- +380 (96) 257-00-48
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Дуже важливо, щоб дитина правильно сиділа за столом під час виконання домашнього завдання. Модель Piccolino III призначена для забезпечення комфортнішого середовища навчання. Стіл і стілець можуть бути легко відрегульовані за висотою, а також стілець додатково регулюється за глибиною, що дає змогу оптимально адаптувати комплект під відповідний зріст і вік дитини. Поверхня навчального стола можна нахиляти до 40° для зручного писання, читання й малювання. Відсіки ящика в нижній частині столу надають достатню кількість простору для книг і канцелярського приладдя.
Характеристики:
- 0° ~ 40° забезпечує найкращий кут нахилу для письма, малювання та читання
- Антивідблискова поверхня столу допомагає захистити очі дитини
- Шухляди дають змогу зберігати книги та канцелярські товари
- Спеціальний дизайн без гострих кутів вбереже Вашого малюка від можливих травм
- Багатофункціональний сталевий гак допомагає тримати шкільну сумку та підсклянник
- Спеціальне поглиблення на столі слугує для зберігання ручок і олівців, щоб зменшити безлад на поверхні навчального столу
- Стілець має перфорацію для забезпечення доступу повітря до тіла дитини влітку
- Регулювання висоти дає змогу столу та стільця рости разом із вашою дитиною
- Рекомендований вік от 3 до 10 років
- Призначена для дітей зростом від 110 до 170 см
Специфікація:
| Призначення: | навчальний стіл, що нахиляється |
| Модель: | Навчальний стіл для однієї дитини |
| Матеріал: | E1 MDF/ABS+PP/Сталь |
| Товщина: | 15 мм |
| Габарити столу (ШхГхВ): | 664x474x540-760 мм |
| Розмір стільця (ШхГхВ): | 360x380x612-732 мм |
| Розмір стільниці (ШxГ): | 664x474 мм |
| Розмір нахильного столу: | 664x474 мм |
| Зберігання: | Шухляди |
| Рівень регулювання глибини стільця: | 345-425 мм |
| Механізм регулювання висоти столу: | Ручний |
| Рівень регулювання висоти стільця: | 320-440 мм |
| Механізм регулювання висоти столу: | Ручний |
| Основа столу: | Регульоване |
| Кут нахилу столу: | От 0 До 40° |
| Механізм кута нахилу: | Кнопка |
Комплектація:
- Стіл — 1 шт.
- Стілець — 1 шт.
- Подарунки від Компанії
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | FunDesk |
| Вид столу за своїм призначенням | універсальний |
| Кількість висувних ящиків | 1 шт. |
| Наявність надбудови | Ні |
| Колір | Рожевий |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Стан | Новий |
| Стать | Для дівчаток |
| Габаритні розміри столу | |
| Довжина | 664 мм |
| Глибина | 474 мм |
| Висота | 760 мм |
| Матеріал виготовлення столу | |
| Стільниця | МДФ плівковий |
| Опори | метал |
| Фасади | пластик |
| Комплектація | |
| Стільчик | 1 шт. |
| Додаткові функції і характеристики | |
| Можливість регулювання висоти стільниці | Так |
| Можливість регулювання кута нахилу стільниці | Так |
| Трансформація столу в мольберт | Так |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага комплекту | 17 кг |
| Ширина стола | 66 см |
| Мінімальний вік дитини | Дитячий садок, молодша школа (5-14 років) |
| Комплектація парти | Готовий комплект, З шухлядою, Зі стільцем |
| Товари для дівчинки 👧 | Товари для дівчинки 👧 |
| Ширина | 66.4 |
| Наявність шухляди | Да |
| Парта | 1 шт. |
- Ціна: 4 091 ₴






