Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Дуже важливо, щоб дитина правильно сиділа за столом при виконанні домашнього завдання. Модель Piccolino III призначена для забезпечення більш комфортного середовища навчання. Стіл та стілець легко можуть бути відрегульовані по висоті, а також, стілець додатково регулюється по глибині, що дозволяє оптимально адаптувати комплект під відповідний зріст та вік дитини. Поверхню навчального столу можна нахиляти до 40 ° для зручного письма, читання і малювання. Відсіки шухлядки в нижній частині столу надають достатню кількість простору для книг і канцелярського приладдя.
Характеристики:
- 0 ° ~ 40 ° забезпечує кращий кут нахилу для письма, малювання та читання
- Антибликовая поверхню столу допомагає захистити очі дитини
- Висувні ящики дозволяють зберігати книги і канцелярські товари
- Спеціальний дизайн без гострих кутів захистить Вашого малюка від можливих травм
- Багатофункціональний сталевий гак допомагає тримати шкільну сумку і підсклянник
- Спеціальне заглиблення на столі служить для зберігання ручок і олівців, щоб зменшити безлад на поверхні навчального столу
- Стілець має перфорацію для забезпечення доступу повітря до тіла дитини в літній час
- Регулювання висоти дозволяє столу і стільця рости разом з вашою дитиною
- Рекомендований вік від 3 до 10 років
- Призначена для дітей ростом від 110 до 170 см
Специфікація:
| Призначення: | Навчальний стіл з нахилом |
| Модель: | Навчальний стіл для однієї дитини |
| Матеріал: | E1 MDF/ABS+PP/Сталь |
| Товщина: | 15 мм |
| Габарити столу (ШхГхВ): | 664x474x540-760 мм |
| Розмір стільця (ШхГхВ): | 360x380x612-732 мм |
| Розмір стільниці (ШхГ): | 664x474 мм |
| Розмір наклоняемого столу: | 664x474 мм |
| Зберігання: | Висувні ящики |
| Рівень регулювання глибини стільця: | 345-425 мм |
| Механізм регулювання висоти столу: | Ручний |
| Рівень регулювання висоти стільця: | 320-440 мм |
| Механізм регулювання висоти столу: | Ручний |
| Основа столу: | Регульована |
| Кут нахилу столу: | Від 0 До 40° |
| Механізм кута нахилу: | Кнопка |
Комплектація:
- Стіл ― 1шт.
- Стілець ― 1шт.
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | FunDesk |
| Країна виробник | Китай |
| Тип меблів | комплект учнівський одномісний (стіл + 1 стілець) |
| Функціональне призначення | для учнів |
| Ростова група | № 2, № 5, № 4, № 3 |
| Можливість регулювання висоти стільниці | Так |
| Можливість регулювання кута нахилу стільниці | Так |
| Можливість регулювання висоти стільця | Так |
| Колір | Синій |
| Стан | Новий |
| Стать | Для хлопчиків |
| Користувальницькі характеристики | |
| Стільчик | 1 шт. |
| Довжина: | 664 |
| Вага комплекту | 17 кг |
| Тип столу за своїм призначенням | універсальний |
| Ширина стола | 66 см |
| Гарантійний термін | 12 |
| Кількість висувних шухляд | 1 шт. |
| Мінімальний вік дитини | Дитячий садок, молодша школа (5-14 років) |
| Глибина | 474 |
| Комплектація парти | Готовий комплект, З шухлядою, Зі стільцем |
| Товари для дівчинки 👧 | Товари для хлопчика 👦🏻 |
| Ширина | 66.4 |
| Трансформація столу в мольберт | Да |
| Опори | метал |
| Наявність шухляди | Да |
| Наявність надбудови | Немає |
| Фасади | пластик |
| Парта | 1 шт. |
| Висота | 760 |
| Стільниця | МДФ |
- Ціна: 4 091 ₴







