Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Cubby Sorpresa Pink — зростаюча парта зі стільчиком, дає змогу оптимізувати дитяче робоче місце, а також забезпечити ідеальні умови для розвитку дитини. Представлені вироби створюють комфорт у процесі проведення навчання та ігор.


Характеристики:
- Антивідблискова поверхня столу допомагає захистити очі дитини
- Шухляда в нижній частині столу має необхідну кількість простору для книг і канцелярських приладдя
- Спеціальний дизайн без гострих кутів убереже Вашого малюка від можливих травм
- На столі є гачок для підвішування шкільної сумки і підсклянника
- Спеціальне поглиблення на столі слугує для зберігання ручок і олівців, щоб зменшити безлад на поверхні навчального столу
- Стілець має перфорації для забезпечення доступу повітря до тіла дитини влітку
- Регулювання висоти дає змогу столу та стільця рости разом із Вашою дитиною
- Призначена для дітей зростом 110 до 175 см, віком от 3.5 до 14 років
Особливості зростаючих меблів від Cubby:
- Інноваційний дизайн, рожевий колір комплекту.
- Створення правильного анатомічного положення діток під час навчання тощо.
- Великий діапазон регулювання за висотою з адаптацією під зріст дитини от 110 до 175 см.
- Стіл обладнаний спеціальним ящиком для зберігання різного навчального приладдя.
| Специфікація: | |
| Габарити столу (ШхГхВ): | 670x470x545-762 мм |
| Розмір стільця: | 365x345x673-773 мм |
| Розмір нахильного столу: | 670x470 мм |
| Рівень регулювання висоти спинки: | 673-773 мм |
| Механізм регулювання висоти столу: | Ручний жорстка фіксація |
| Основа столу: | Регульоване |
| Кут нахилу столу: | От 0 До 40° |
| Механізм кута нахилу стільниці: |
Роликовий фіксатор |
Комплектація:
- Стіл — 1 шт.
- Стілець — 1 шт.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Cubby |
| Країна виробник | Китай |
| Вид столу за своїм призначенням | універсальний |
| Тумба в комплекті | не передбачена |
| Кількість висувних ящиків | 1 шт. |
| Колір (відтінок) меблів | Рожевий |
| Колір | Рожевий |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Стан | Новий |
| Стать | Для дівчаток |
| Ростова група | № 5, № 3, № 4, № 2 |
| Кількість місць | 1 |
| Габаритні розміри столу | |
| Довжина | 700 мм |
| Глибина | 510 мм |
| Висота | 770 мм |
| Матеріал виготовлення столу | |
| Стільниця | МДФ шпонований |
| Опори | метал |
| Фасади | пластик |
| Комплектація | |
| Стільчик | 1 шт. |
| Додаткові функції і характеристики | |
| Можливість регулювання висоти стільниці | Так |
| Можливість регулювання кута нахилу стільниці | Так |
| Трансформація столу в мольберт | Так |
| Користувальницькі характеристики | |
| Ширина стола | 65 см |
| Мінімальний вік дитини | Дитячий садок, молодша школа (5-14 років) |
| Комплектація парти | Готовий комплект, З шухлядою, Зі стільцем |
| Товари для дівчинки 👧 | Товари для дівчинки 👧 |
| Наявність шухляди | Да |
- Ціна: 4 290 ₴










