
Комплект зростаючої дитячої парти Cubby Sorpresa Blue зі стільчиком
- В наявності
- Код: 800238
4 700 ₴
+380 (63) 238-66-93
- +380 (96) 257-00-48
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Cubby Sorpresa Blue — зростаюча парта зі стільчиком , дозволяє оптимізувати дитяче робоче місце, а також забезпечити ідеальні умови для розвитку дитини. Представлені вироби створюють комфорт в процесі проведення навчання та ігор.


Характеристики:
- Антивідблискуюча поверхня столу допомагає захистити очі дитини
- Висувний ящик в нижній частині столу має необхідну кількість простору для книг і канцелярського приладдя
- Спеціальний дизайн без гострих кутів захистить Вашого малюка від можливих травм
- На столі є гачок для підвішування шкільної сумки і підстаканника
- Спеціальне заглиблення на столі служить для зберігання ручок і олівців, щоб зменшити безлад на поверхні навчального столу
- Стілець має перфорації для забезпечення доступу повітря до тіла дитини в літній час
- Регулювання висоти дозволяє столу та стільцю зростати разом з Вашою дитиною
- Призначена для дітей ростом 110 до 175 см, віком від 3.5 до 14 років
Особливості зростаючих меблів від Cubby:
- Інноваційний дизайн, блакитний колір комплекту.
- Створення правильного анатомічного положення діток при проведенні навчання і т. д.
- Великий діапазон регулювання по висоті з адаптацією під ріст дитини від 110 до 175 см.
- Стіл оснащений спеціальним ящиком для зберігання різних навчальних приладь.
| Специфікація: | |
| Габарити столу (ШхГхВ): | 670x470x545-762 мм |
| Розмір стільця : | 365x345x673-773 мм |
| Розмір наклоняемого столу: | 670x470 мм |
| Рівень регулювання висоти спинки: | 673-773 мм |
| Механізм регулювання висоти столу: | Ручний, жорстка фіксація |
| Основа столу: | Регульована |
| Кут нахилу столу: | Від 0 До 40° |
| Механізм кута нахилу стільниці: |
Фіксатор роликовий |
Комплектація:
- Стіл ― 1шт.
- Стілець ― 1шт.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Cubby |
| Вид столу за своїм призначенням | універсальний |
| Тумба в комплекті | не передбачена |
| Кількість висувних ящиків | 1 шт. |
| Колір | Блакитний |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Стан | Новий |
| Стать | Для хлопчиків |
| Ростова група | № 5, № 3, № 4, № 2 |
| Кількість місць | 1 |
| Тип | Стіл |
| Габаритні розміри столу | |
| Довжина | 700 мм |
| Глибина | 510 мм |
| Висота | 770 мм |
| Матеріал виготовлення столу | |
| Стільниця | МДФ шпонований |
| Опори | метал |
| Фасади | пластик |
| Комплектація | |
| Стільчик | 1 шт. |
| Додаткові функції і характеристики | |
| Можливість регулювання висоти стільниці | Так |
| Можливість регулювання кута нахилу стільниці | Так |
| Трансформація столу в мольберт | Так |
| Користувальницькі характеристики | |
| Ширина стола | 65 см |
| Мінімальний вік дитини | Дитячий садок, молодша школа (5-14 років) |
| Комплектація парти | Готовий комплект, З шухлядою, Зі стільцем |
| Товари для дівчинки 👧 | Товари для хлопчика 👦🏻 |
| Наявність шухляди | Да |
- Ціна: 4 700 ₴








