🏷️ Sale

Комплект парта + стілець трансформери Piccolino III Grey FunDesk
- В наявності
- Код: 515966
4 091 ₴
+380 (63) 238-66-93
- +380 (96) 257-00-48
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Дуже важливо, щоб дитина правильно сиділа за столом під час виконання домашнього завдання. Модель Piccolino III призначена для забезпечення комфортнішого середовища навчання. Стіл і стілець можуть бути легко відрегульовані за висотою, а також стілець додатково регулюється за глибиною, що дає змогу оптимально адаптувати комплект під відповідний зріст і вік дитини. Поверхня навчального стола можна нахиляти до 40° для зручного писання, читання й малювання. Відсіки ящика в нижній частині столу надають достатню кількість простору для книг і канцелярського приладдя.
Характеристики:
- 0° ~ 40° забезпечує найкращий кут нахилу для письма, малювання та читання
- Антивідблискова поверхня столу допомагає захистити очі дитини
- Шухляди дають змогу зберігати книги та канцелярські товари
- Спеціальний дизайн без гострих кутів вбереже Вашого малюка від можливих травм
- Багатофункціональний сталевий гак допомагає тримати шкільну сумку та підсклянник
- Спеціальне поглиблення на столі слугує для зберігання ручок і олівців, щоб зменшити безлад на поверхні навчального столу
- Стілець має перфорацію для забезпечення доступу повітря до тіла дитини влітку
- Регулювання висоти дає змогу столу та стільця рости разом із вашою дитиною
- Рекомендований вік от 2 до 8 років
- Призначена для дітей зростом від 110 до 170 см
Специфікація:
| Призначення: | навчальний стіл, що нахиляється |
| Модель: | Навчальний стіл для однієї дитини |
| Матеріал: | E1 MDF/ABS+PP/Сталь |
| Товщина: | 15 мм |
| Доступний колір: | Сірий/Зелений |
| Габарити столу (ШхГхВ): | 660x470x510-740 мм |
| Розмір стільця (ШхГхВ): | 360x310x310-440 мм |
| Розмір стільниці (ШxГ): | 660x470 мм |
| Розмір нахильного столу: | 660x470 мм |
| Зберігання: | Шухляди |
| Рівень регулювання глибини стільця: | 310-440 мм |
| Механізм регулювання висоти столу: | Ручний |
| Рівень регулювання висоти стільця: | 310-440 мм |
| Механізм регулювання висоти столу: | Ручний |
| Основа столу: | Регульоване |
| Кут нахилу столу: | От 0 До 40° |
Комплектація:
- Стіл — 1 шт.
- Стілець — 1 шт.
- Подарунки від Компанії
| Основні | |
|---|---|
| Тип меблів | комплект учнівський одномісний (стіл + 1 стілець) |
| Функціональне призначення | для учнів |
| Ростова група | № 4, № 3, № 5, № 2 |
| Можливість регулювання висоти стільниці | Так |
| Можливість регулювання кута нахилу стільниці | Так |
| Можливість регулювання висоти стільця | Так |
| Колір | Сірий |
| Виробник | FunDesk |
| Країна виробник | Китай |
| Стан | Новий |
| Стать | Унісекс |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Комплектація | |
| Висувний ящик | 1 шт. |
| Гачок для портфеля | 1 шт. |
| Габаритні розміри столу | |
| Довжина столу | 664 мм |
| Глибина столу | 474 мм |
| Мінімальна висота регульованого столу | 540 мм |
| Максимальна висота регульованого столу | 760 мм |
| Матеріал виготовлення | |
| Каркас парти | метал |
| Каркас столу | метал |
| Стільниця | МДФ |
| Сидіння | пластик |
| Спинка | пластик |
| Користувальницькі характеристики | |
| Стільчик | 1 шт. |
| Довжина: | 664 |
| Вага комплекту | 17 кг |
| Тип столу за своїм призначенням | універсальний |
| Ширина стола | 66 см |
| Кількість висувних шухляд | 1 шт. |
| Мінімальний вік дитини | Дитячий садок, молодша школа (5-14 років) |
| Глибина | 474 |
| Комплектація парти | Готовий комплект, З шухлядою, Зі стільцем |
| Товари для дівчинки 👧 | Товари для дівчинки 👧, Товари для хлопчика 👦🏻, Універсальні 👩👧👦 |
| Ширина | 66.4 |
| Трансформація столу в мольберт | Да |
| Опори | метал |
| Наявність шухляди | Да |
| Наявність надбудови | Немає |
| Фасади | пластик |
| Парта | 1 шт. |
| Висота | 760 |
- Ціна: 4 091 ₴










