Парта Nerine – ергономічна, регульована за висотою парта. Вона має все необхідне, щоб використовувати робоче місце з максимальною користю: висувний пенал — органайзер, у який можна скласти все канцелярське приладдя. Є надбудова на робочій поверхні для збільшення робочого простору. Антивідблискове покриття захищає очі дитини від втоми та відбиття світла, а сама стільниця надійно захищена від пошкоджень. Заокруглені краї виключають можливість поранення дитини. Кут нахилу стільниці регулюється від 0 до 60 градусів і дає змогу займатися як заняттями, так і малюванням (парту можна використовувати як мольберт), а також не тільки сидячи, а й стоячи, що дуже корисно для постави.
Специфікація:
Матеріал: Е1 МДФ із меламіновим покриттям, сталь, поліпропілен, ABS-пластик
Розмір столу (ШхГхВ): 1000 x 600 x 920 - 1160 мм
Розмір стільниці (ШхГ): 1000 х 600 мм
Розмір похилої частини стільниці (ШхГ): 390 х 730 мм
Кут нахилу стільниці: від 0 до 60°
Товщина стільниці: 25 мм
Висота столу регулюється від 520 мм до 760 мм
Доступні кольори: сірий
Комплектація:
- Стіл — 1 шт.
- Гачок для портфеля
- Надбудова
| Основні | |
|---|---|
| Можливість регулювання висоти стільниці | Так |
| Можливість регулювання кута нахилу стільниці | Так |
| Колір | Сірий |
| Виробник | Cubby |
| Стан | Новий |
| Стать | Унісекс |
| Гарантійний термін | 36 міс |
| Матеріал виготовлення | |
| Стільниця | МДФ |
| Користувальницькі характеристики | |
| Довжина: | 1000 |
| Глибина стільниці | 600 мм |
| Тип столу за своїм призначенням | універсальний |
| Ширина стола | 100 см |
| Кількість висувних шухляд | 1 шт. |
| Мінімальний вік дитини | молодша, середня та старша школа, коледж (7-18+ років) |
| Глибина | 600 |
| Комплектація парти | З шухлядою, З надбудовою |
| Товари для дівчинки 👧 | Товари для дівчинки 👧, Товари для хлопчика 👦🏻, Універсальні 👩👧👦 |
| Ширина | 100 |
| Трансформація столу в мольберт | 1 |
| Довжина стільниці | 1000 мм |
| Опори | метал |
| Наявність шухляди | Да |
| Тумба в комплекті | не передбачена |
| Висота від підлоги | 800 мм |
| Фасади | пластик |
| Висота | 800 |
- Ціна: 10 290 ₴









