
Підліткове крісло для дому FunDesk Primo Pink
- Готово до відправки
- Код: 221770
4 490 ₴
- +380 (96) 257-00-48
Підліткове крісло FunDesk Primo є новою моделлю в асортименті. Переваги цієї моделі в спеціально розробленому дизайні спинки, яка має дві незалежно регульовані частини, їх легко можна налаштувати під Вашу дитину. Вони сприятливо впливають на розвиток рівного хребта в дитини, а також ефективно знімають негативні відчуття защемлення нервів і м'язів спини. Регулювання розмірів крісла здійснюється вручну, яка дає змогу повністю скоригувати розміри крісла за висотою спинки та сидіння окремо. Стопери, вбудовані в колеса, забезпечують додаткову стабільність і запобігають випадковим рухам крісла, а широка основа перешкоджає перекиданню крісла. Крісло легко транспортується за потреби та повністю блокується під час сидіння дитини. Крісло виготовлене з екологічно чистих і якісних матеріалів, які не мають запаху та приємні на дотик.

Переваги:
- Дизайн спинки спеціально розроблений для правильного позиціювання хребта дитини
- Регулюється висота сидіння
- Екологічно чиста PU піна забезпечує більшу довговічність і водонепроникність
- Ультраширока роликова основа забезпечує більшу стійкість від перекидання.
- ABS ролик не дає змогу довільно ковзати підлогою, коли дитина сидить на кріслі, проте крісло легко можна пересувати, коли на ньому нікого немає
| Специфікація: | |
| Матеріал: | Поліестер + піна-губка + метал |
| Цвет: | Блакитний, Рожевий, Сірий |
| Розмір виробу (ШхГхВ): | 560х500х850-890 мм |
| Розміри сидіння (ШхГ): | 430x400 мм |
| Розміри спинки (ШхВ): | 430x400 мм |
| Регулювання висоти сидіння: | 490-620 мм |
| Стопери коліс: | Да |
| Механізм регулювання висоти: | Вручну |
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | FunDesk |
| Підстава крісла | Хрестовина з коліщатками |
| Наявність спинки | Так |
| Комплектація підлокітниками | Ні |
| Кількість коліщат | 5 шт. |
| Ортопедичні властивості | Так |
| Анатомічні властивості | Так |
| Колір (відтінок) меблів | Рожевий |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Стан | Новий |
| Стать | Для дівчаток |
| Колір | Рожевий |
| Регулювання крісла | |
| Висота сидіння крісла | Так |
| Глибина сидіння крісла | Так |
| Висота спинки крісла | Ні |
| Кут нахилу спинки крісла | Так |
| Комплектація | |
| Комплект стопор-опор | Так |
| Користувальницькі характеристики | |
| Мінімальний вік дитини | молодша, середня та старша школа, коледж (7-18+ років) |
| Товари для дівчинки 👧 | Товари для дівчинки 👧 |
| Тип крісла | Ортопедична |
| Обертання крісла | Да |
- Ціна: 4 490 ₴






